











































Exterieur en interieur kunnen per vakantieverblijf verschillen
Altijd al een keer in een bijzondere accommodatie willen overnachten? Dan is Het Ronde Huis 8 helemaal wat voor jou! De naam van de accommodatie zegt het al: het is letterlijk rond. De grote raampartijen geven extra veel licht en je hebt een prachtig uitzicht. De bungalow is geschikt voor 8 personen en gelijkvloers. De royale woonkamer heeft meerdere zitgedeeltes. Zo kun je ontspannen voor de televisie of bij de sfeerhaard. Aan de grote eettafel kun je heerlijk dineren met elkaar en de keuken is van alle gemakken voorzien. Je beschikt over een koffiezetapparaat, waterkoker, gasstel, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer. In totaal zijn er 4 slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en 3 slaapkamers met eenpersoonsbedden. Een van de slaapkamers heeft een badkamer ensuite. Ook is er een televisie op de slaapkamer. In totaal zijn er 3 badkamers, met toilet, wastafel, douche of ligbad. In de bungalow zijn ook nog 2 aparte toiletten. Buiten beschik je over een ruime tuin aan het water met een privé strandje. Ook heb je een groot terras met tuinmeubilair tot je beschikking. De tuin heeft een tuinomheining, ideaal als je met kleine kinderen bent. Je kunt je auto parkeren bij de woning en gebruik maken van de gratis Wi-Fi.
Geniet van een heerlijke vakantie aan het water bij EuroParcs Bad Hoophuizen! Het park ligt direct aan het Veluwemeer en is daarmee de ideale plek voor liefhebbers van water, natuur en ontspanning. Neem een duik in het binnenzwembad, ontspan in het wellnesscentrum of geniet van een zonnige dag op het eigen strand. Ook voor de actievelingen is er genoeg te beleven: ga het water op met een kano of surfplank, huur een boot of ontdek de omgeving per fiets of e-chopper. Voor kinderen zijn er speeltuinen en een Kids Club. Ook vind je op het park een restaurant, snackbar en minimarket.
In de omgeving valt ook veel te ontdekken. Vanuit het park trek je de Veluwe in waar je kunt wandelen en fietsen door de uitgestrekte bossen en heidevelden. Bezoek de gezellige Hanzesteden Elburg en Harderwijk, ga een dagje naar het Dolfinarium of zoek de spanning op in Walibi Holland. Of blijf lekker dichtbij en geniet van een ontspannen dag aan het Veluwemeer. Of je nu komt voor rust en ontspanning, watersport, of gezelligheid met het hele gezin: Bij EuroParcs Bad Hoophuizen is er voor iedereen iets te beleven.
We gebruiken cookies voor een optimale gebruikservaring, om gepersonaliseerde inhoud te bieden en ons verkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten. Google maakt hier gebruik van, waarbij de cookies gebruikt worden voor gepersonaliseerde advertenties. Bekijk voor meer informatie ons privacybeleid.
